- Dziękując dziś Panu Bogu za dar nowego Proboszcza ks. Adama Gucwy oraz jego najbliższego współpracownika ks. Zdzisława Jewiarza polecamy ich Bożemu Sercu w naszej modlitwie wypraszając potrzebne łaski, także dla nas o dar otwartych serc i gotowości do wspólnego budowania Chrystusowego Kościoła.
- Z uwagi na trwający od jutra do soboty SDM wieczorne Msze św. będą zawsze o godz. 18.30. Wcześniej adoracja i Nabożeństwo czerwcowe.
- Jutro obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.30. Taca na Stolicę Apostolską tzw. „świętopietrze”.
- W pierwszy czwartek adoracja już od godz. 17.30 – Godzina Święta. Zapraszamy wszystkich członków SWŚ.
- Odwiedziny chorych od godz. 9.00 – w środę 01 lipca: Bodyszyn, Kol. Pliszczyn oraz ulice Lublina, w czwartek: cały Pliszczyn (Zagrody, Pliszczyn Wschód i Góry), w pierwszy piątek: Łysaków i Kol. Łysaków. Proszę zgłaszać ewentualne zmiany.
- Od przyszłej niedzieli, do końca sierpnia, nie ma Mszy św. o godz. 12.30.
- Zapowiedzi przedślubne: Włodarczyk Artur nasz parafianin z Baszek i Julia Mitrut z parafii w Dysie, oraz Arkadiusz Król z parafii w Czemiernikach i Magdalena Pryszczewska nasza parafianka z ul. Lipeckiego. Jest to zapowiedź druga; oraz Jan Zieliński i Aleksandra Choina, nasi parafianie, zam. w Boduszynie zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Jest to zapowiedź pierwsza.
- Dziękujemy za przygotowanie kościoła, a na następną sobotę proszeni są: Katarzyna i Michał Greguła, PP. Rychlik, Renata i Marcin Waszkiewicz, Małgorzata i Paweł Samuś, Agnieszka i Paweł Zgierscy, Anna Grudzień, Barbara Urban.