- W środę obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.
- W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 swą posługę jako proboszcz naszej parafii rozpocznie ks. Adam Gucwa. Złoży on wyznanie wiary i przewidziane na tę okazję ślubowanie.
- Zapowiedzi przedślubne: Włodarczyk Artur nasz parafianin z Baszek i Julia Mitrut z parafii w Dysie, oraz Arkadiusz Król z parafii w Czemiernikach i Magdalena Pryszczewska nasza parafianka z ul. Lipeckiego zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Zapowiedź pierwsza.
- Potrzebne są jeszcze osoby do gotowania zup podczas SDM-u. Bardzo zachęcam.
- Dziękujemy za przygotowanie kościoła, a na następną sobotę proszeni są: Honorata i Monika Niećko, Karolina i Konrad Barwińscy, Konrad i Justyna Niećko, Anna i Michał Szlachetka, Anna i Łukasz Lewczuk, Beata i Rafał Włodarczyk, Magdalena Piotrowska. Z pewnością trzeba będzie zakupić nowe kwiaty.
- Chcemy dobrze przygotować kościół, obejście i ogród kościelny na ingres nowego proboszcza, zatem bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy dysponują czasem. Zapraszam radnych, ale także inne osoby, na sobotę na godz. 9.00.



