Ogłoszenia Parafialne – Wielkanoc 04 kwietnia 2021 r.

Dziękuję Wam za wszelką pomoc i zaangażowanie w przygotowanie obchodów Triduum Paschalnego. Dziękuję za zachowanie zasad bezpieczeństwa, zachowywanie dystansu i noszenie maseczek.

Dzisiaj Msze św. o 6.30 (Rezurekcja), 9.00, 11.00 i 17.00. Jutro, w drugi dzień Świat Wielkanocnych, Msze św. jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 8.30, 11.00, 12.30 i 17.00. Aż do Soboty Wielkanocnej codziennie odmawiamy Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które przypada w przyszłą niedzielę. W Święto miłosierdzia ofiarą do puszki można wesprzeć działalność Caritas Archidiecezji.

Intencje modlitwy Różańcowej na miesiąc kwiecień.

Intencja papieska: za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywających kryzys demokracjach.

Parafialne intencje modlitwy: intencja wynagradzająca za grzechy przeciw życiu; o zachowanie pracy i błogosławieństwo dla rolników; o ustanie pandemii w Polsce i na świecie. Intencje osobiste członków Żywego Różańca.

W najbliższą sobotę od godz. 17.00 próbna spowiedź dla kandydatów do Pierwszej Komunii, dla tych dzieci, które nie uczęszczają do szkoły w Pliszczynie.

W imieniu całej Parafii dziękuję pewnej Rodzinie za ofiarę na nowy konfesjonał w wysokości 1000 zł., oraz za podobną ofiarę na potrzeby Parafii od Osoby indywidualnej.

Zapowiedzi przedślubne:Łukasz Szalast i Anna Małgorzata Chomiarczuk, nasi parafianie z Kol. Pliszczyn. Zapowiedź druga.

Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła. A na sobotę 10 kwietnia prosimy: Ewę i Wiesława Szewczyk, Barbarę Domin, Andrzeja Wronkę, Helenę i Ryszarda Domańskich, Małgorzatę i Piotra Bogusław, Annę i Tomasza Bomba.

Pochowaliśmy sp. Zbigniewa Mogielnickiego z Łagiewnik. Wieczny odpoczynek!

Drodzy Parafianie!Życzę Wam pokoju serca i radości, którą ofiaruje nam Zmartwychwstały Pan. Niech żywa i głęboka wiara w to, iż Jezus zwyciężył grzech i śmierć, pomaga przezwyciężać lęki, obawy i samotność. Radosnych Świąt!

Niech Zmartwychwstały Pan Bóg Wam błogosławi…