Ogłoszenia Parafialne – 6 sierpnia 2023 r.

We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Dominika, w środę św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek św. Wawrzyńca, w piątek św. Klary.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Fatimski. Po wieczornej Mszy św. Różaniec Św. połączony z procesją wokół kościoła figury M.B. Fatimskiej.

Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć: Adam Zoła z Pliszczyna i Monika Sta-szewska z par. św. Jana Pawła II w Lublinie. Zapowiedź pierwsza.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą sobotę prosimy następujące osoby i rodziny z ul. Pliszczyńskiej (przed obwodnicą): Małgorzatę Grześko, Danutę Kusak, Edytę i Sylwestra Kusak, Marzenę i Andrzeja Klempka, Agnieszkę i Jacka Klempka, Teresę i Marcina Stachal, Magdalenę Lis i Annę Herbut.
Nie trzeba zakupywać i ustawiać kwiatów.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi!