Ogłoszenia parafialne – 31 marca 2024 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w liturgię Triduum Paschalnego. Dziękuję ks. Szymonowi i LSO za przygotowanie ceremoni. Dziękuję bardzo serdecznie naszemu Chórowi. Dziękuję naszej wspólnocie zakonnej, zwłaszcza za pomoc przy spowiedzi i prowadzenie Ceremonii w poszczególne dni. Dziękuję Strażakom za ich posługę i poświęcony czas. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu kościoła, w dekorowaniu oraz za obecność i wspólną modlitwę. W imieniu całej Parafii dziękuję pewnej Rodzinie za ofiarę 5 000 zł. na rzecz potrzeb kościoła i Parafii.

Dzisiaj Msze św. są jeszcze o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Jutro, w drugi dzień Świat Wielkanocnych, Msze św. o godz. 8.30, 11.00, 12.30 oraz 17.00. Aż do Soboty Wielkanocnej codziennie odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia przed Świętem Miłosierdzia Bożego, które w przyszłą niedzielę wieńczy Oktawę Wielkiejnocy. W to Święto ofiarą do puszki wspieramy działalność Caritasu. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

W najbliższy piątek nie obowiązuje post, ani wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Z racji na pierwszy piątek dzieci z klasy IV mają swą Mszę św. o godz. 19.00 (wcześniej spowiedź św. dla tych dzieci, które jej potrzebują). Po Mszy św. dzieci dają do podpisu swe książeczki nowennowe.

W pierwszą sobotę o godz. 8.00 początek nabożeństwa pierwszosobotniego ku czci Niepokolanego Serca Maryi.

Intencje Różańcowe na miesiąc kwiecień są wywieszone na tablicy ogłoszeń (oddzielna kartka).

O przygotowanie kościoła w sobotę prosimy: Annę i Mariusza Rozwałka, Krystynę i Marka Tryk, Iwonę i Jerzego Kędra, Ewę Budzyńską, Krzysztofa Budzyńskiego, Annę Szyper, Beatę Szewczyk.

Życzymy Wam Drodzy Parafianie i mili Goście błogosławionych Świąt. Niech Chrystus Zmartwychwstały darzy Was swym pokojem, radością, miłością oraz darem prawdziwego pojednania.