Ogłoszenia Parafialne – 30 kwietnia 2023 r.

Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Jutro przypada wspom. św. Józefa Robotnika, w środę Uroczystość Najśw. Maryi Królowej Polski – Głównej Patronki Polski. Jednocześnie jest to nasze Święto Państwowe. Msze święte o godz. 8.30, 11.00 i 17.00. W czwartek obchodzimy wspom. św. Floriana – Patrona Strażaków.

Podtrzymując zwyczaj modlitwy i śpiewu przy naszych kapliczkach zachęcam do udziału w Nabożeństwie majowym w kościele.

W pierwszy czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta. Po Mszy św. spotkanie dla SWŚ.

W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych. Wieczorem o godz. 19.00 Msza św. dla dzieci z klasy IV, poprzedzona spowiedzią św.

W sobotę o godz. 8.00 Nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Bardzo zapraszam do wspólnej modlitwy.

Dziękuję za przygotowanie kościoła i jego obejścia. A na przyszłą sobotę prosimy kolejne Rodziny z Kolonii Pliszczyn „Sikorówki”: Rodzinę Kwiatkowskich, Halinę i Tomasza Drozd, Urszulę i Jana Jachymek, Marię i Józefa Szot, Elżbietę i Piotra Dereweckich, Martę i Marka Szczodrak. Nie trzeba zakupywać kwiatów.