Ogłoszenia Parafialne – 3 marca 2024 r.

Po porannej Mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych. Dzieci pierwszokomunijne mają swe spotkanie na Mszy św. o godz. 11.00. Po niej krótka katecheza.

Harcerki z drużyny lubelskiej „Źródło” mają po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie w salce, z dziewczynkami od klasy V do VII, które są zainteresowane uczestnictwem w harcerstwie.

W pierwszy czwartek o godz. 17.00 Godzina Święta.

W piątek o godz. 17.30 Drogę Krzyżową poprowadzi Schola Dziecięco-Młodzieżowa, a o 19.00  Róża im. Św. Ojca Pio.

W nocy z 08 na 09 marca jesteśmy kościołem stacyjnym w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej organizowanej w naszej Archidiecezji. Około północy można się spodziewać pierwszych pątników. Bardzo Was proszę o pomoc w przyjęciu ich. Proszę o przygotowanie poczęstunku, parzenie herbaty oraz czuwanie w kościele.

Trwają zapisy do Łagiewnik i na misterium Męki Pańskiej do Stadnik. Wyjazd w nie-dzielę 17 marca w godzinach porannych.

Droga Krzyżowa przez Pliszczyn i Łysaków będzie miała miejsce w piątek 15 marca po wieczornej Mszy św. W niedzielę Palmową po wieczornej Mszy Św. odbędzie się bowiem w naszym kościele koncert pasyjny. Już dzisiaj informuję i gorąco zapraszam do udziału w tym przeżyciu duchowym i artystycznym.

W sobotę 23 marca będzie miała miejsce spowiedź dla całej Parafii. Pragnę podkreślić, że nie będzie rekolekcji wielkopostnych z uwagi na fakt, iż w październiku odbędą się Misje Intronizacyjne.

Dziękuję za ofiary składane do puszek na kwiaty do Bożego grobu i świąteczny wystrój.

Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła. A na przyszłą sobotę prosimy: Elżbietę i Jerzego Pietrzaków, Izabelę i Marcina Poleszak, Katarzynę i Krzysztofa Urban, Iwonę Chojnacką, Alicję i Sylwestra Buczków, Anetę i Andrzeja Drżał, Mateusza Drżał.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi!