Ogłoszenia Parafialne – 3 kwietnia 2022

Rozpoczynamy rekolekcje. Proszę wszystkich parafian o udział i otwarcie się na Boże działanie. W środę, w ostatnim dniu rekolekcji, spowiedź święta.

Intencje modlitwy dla Róż Różańcowych: intencja papieska – za pracowników służby zdrowia … Intencje parafialne – o zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na świecie; w intencji chorych i potrzebujących jakiejkolwiek pomocy oraz intencje osobiste członków Żywego Różańca.

W pierwszy czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta. Serdecznie zapraszam członków SWŚ.

Za tydzień rozpoczynamy Wielki Tydzień. W Niedzielę poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczyste procesja z palmami o godz. 11.00. N tej Mszy św. chór parafialny będzie śpiewał Mękę Pańską.

Składane dziś ofiary do puszki są przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu. Piękne ozdoby świąteczne zostały przygotowane przez grupę seniorek naszej Parafii. Dochód z kiermaszu jest przeznaczony przez Panie na dalszą rehabilitację i leczenie Ignasia.

Do Wielkiego Poniedziałku można przynosić do przedsionka kościoła dary żywnościowe (jak co roku). Będą one przeznaczone dla osób ubogich i najbardziej potrzebujących pomocy w naszej Parafii.

O poprowadzenie rozważań Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 proszę KGW w Pliszczynie, a o godz. 19.00 Wspólnotę Kościoła Domowego.

W sobotę 09 kwietnia, o godz. 13.00 odbiór strojów pierwszokomunijnych.

Dziękuję za przygotowanie kościoła, a na przyszłą sobotę prosimy: Jadwigę i Waldemara Bondos, Agnieszkę i Mirosława Bondos, Agnieszkę i Macieja Kaczmarek, Katarzynę Bicz, Marię Mazur, Sylwię i Piotra Mazur.

Rekolekcje Wielkopostne