Ogłoszenia parafialne 29 sierpnia 2021 r.

Rodzina Frania dziękuje za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na jego rehabilitację. W ramach inicjatywy charytatywnej „kiermasz ciast” ofiarowaliśmy 2250 zł.

Intencje modlitewne Różańca św. we wrześniu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego na godz. 18.00 we wtorek 31 sierpnia. Od godz. 17.00 okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

W pierwszy czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta. Po Mszy św. spotkanie SWŚ. W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych. W sobotę o 8.00 Mszy św. i Nabożeństwo pierwszosobotnie.

Od przyszłej niedzieli będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12.30. Ponadto za tydzień ma miejsce zbiórka do puszki na programy edukacyjne dla dzieci oraz na „fundusz wspierania nauki chrześcijańskiej”.

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła. Na przyszłą sobotę prosimy kolejne Rodziny z Osiedla Sikorówka: Martę i Marka Szczodrak, Marka i Zofię Klimskich, Annę i Bogdana Gruszczyk, Waldemarę i Ryszarda Hołdyj, Edytę i Tomasza Dyjach.

Życzę Wam obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej