Ogłoszenia Parafialne – 29 maja 2022 r. NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Bardzo dziękuję za ofiary na malowanie kościoła. Dziękuję za wszelkie indywidualne czy rodzinne ofiary. Rodziny dzieci rocznicowych ofiarowały 500 zł.

Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 ks. Bp Adam Bab udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszam do udziału w tej uroczystości.

Od pierwszych dni czerwca rozpoczniemy przygotowanie do malowania kościoła. Nabożeństwa i Msze św. będą się odbywać w kościele.

Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najśw. Serca Jezusa.

W pierwszy czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta. Po Mszy św. spotkanie SWŚ.

W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Dzieci klasy IV mają Mszę św. o godz. 19.00 poprzedzoną spowiedzią św.

W pierwszą sobotę Msza św. i adoracja z Różańcem ku czci N.S. Maryi od godz. 8.00.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od godz. 14.00 rozpocznie się festyn parafialny i rodzinny pod wiatą przy Klasztorze. Serdecznie zapraszamy Parafian i całe rodziny.

Msze św. o urodzaje: dzisiaj dla mieszkańców z Boduszyna (o godz. 18.10, przy kapliczce). W środę 01 czerwca dla Parafian z Kolonii Pliszczyn (kapliczka przy ul. Zagrodnej), w czwartek dla Parafian z Łagiewnik (przy kapliczce w Łagiewnikach), w piątek dla Parafian z Kol. Łagiewniki (kapliczka przy posesji PP. Zgierskich). W poniedziałek 06 czerwca dla mieszkańców ulic Miasta Lublina (przy krzyżu na ul. Łysakowskiej), we wtorek 07 czerwca dla Parafian z Pliszczyna-Zagród. Msze św. o godz. 19.00.

Osoby zapisane na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki (10 i 11 czerwiec) proszę o potwierdzenie swego uczestnictwa, a także o wpłacenie kwoty 300 zł. od osoby. W zakrystii do odebrania program i ważne informacje (jest on także na tablicy ogłoszeń). Wyjazd o 5.30 rano w piątek 10 czerwca. Na chwilę obecną są jeszcze wolne miejsca. Bardzo zachęcam, tym bardziej, że cena nie jest wysoka (wliczone są tylko realne koszty).

Rodzinom bierzmowanej młodzieży dziękujemy za przygotowanie kościoła. W sobotę 04 czerwca nie będzie sprzątania kościoła. Grupa mająca sprzątać w najbliższą sobotę będzie mieć swój dyżur właśnie 11 lub 18 czerwca. Już teraz zapraszam wszystkich na wielkie sprzątanie i mycie po malowaniu. Ale o tym z pewnością więcej za tydzień.

Gmina Wólka prosi o przypomnienie, iż do 30 czerwca należy zgłosić w Gminie źródła ciepła, którymi dysponujemy w naszych domach. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń. Druki deklaracji są na ławie w przedsionku kościoła.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi..