Ogłoszenia Parafialne – 27 marca 2022

Dziękuję wszystkim Parafianom za wspólną modlitwę w piątek. W jedności z Ojcem Świętym i całym Kościołem zawierzyliśmy i oddali Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Codziennie módlmy się o pokój na świecie.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych będą dopiero w Wielki Piątek (15 kwietnia). W sobotę o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Intencja modlitwy: o nawrócenia Rosji i zakończenie wojny.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje święte. Będą trwać do środy 06 kwietnia. Dokładny plan będzie podany za tydzień. Proszę o modlitwę w intencji owocnych rekolekcji dla nas wszystkich. Ofiary do puszki w niedzielę będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczny wystrój kościoła. Dziękuję za składane ofiary. Kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez grupę Seniorek działającej przy naszej Parafii.

Niech sam Pan wynagrodzi swym błogosławieństwem wszystkim, którzy składają ofiary na inwestycje parafialne (na kolejny obraz i odmalowanie kościoła). Wspólnota Księży Sercanów dziękuje za ofiarowane dary dla uchodźców z Ukrainy. Gościmy kilkanaście osób, w tym dzieci. Gdyby ktoś dysponował ziemniakami, to bylibyśmy wdzięczni za pomoc.

O poprowadzenie rozważań Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 proszę SWŚ, a o godz. 19.00 Rodziców i dzieci z klasy IV. Wcześnie spowiedź dla dzieci, a po drodze Krzyżowej Komunia Św.

09 kwietnia, o godz. 13.00 odbiór strojów pierwszokomunijnych.

Dziękuję za przygotowanie kościoła, a na przyszłą sobotę prosimy: Annę i Janusza Wolińskich, Grażynę Koperczak, Marię i Krzysztofa Kułak, Krystynę Majewską, Sławomira Siptę.

Jutro o godz. 14.00 pogrzeb śp. Henryka Gliwkę z Pliszczyna.

Intencje Mszy Św.

Na najbliższe dni życzę Wam obfitych łask Bożych.