Ogłoszenia Parafialne – 26 czerwca 2022

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do należnego przeżycia dzisiejszej patronalnej uroczystości.

Dziękuję za ofiary na malowanie kościoła dziś złożone. Niech Boskie Serce Jezusa błogosławi wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w pomoc przy SDM-ie.

W środę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godzinie 8.30, 17.00 i 18.00. Taca na Stolicę Apostolską, tzw. „świętopietrze”.

W niedziele lipca i sierpnia nie ma Mszy św. o godz. 12.30. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 oficjalnie podziękujemy za posługę w naszej Parafii ks. Jakubowi.

Odwiedziny chorych: w czwartek od godz. 9.00 – Boduszyn, Baszki, Łagiewniki i Kol. Pliszczyn; w piątek także od godz. 9.00 – Pliszczyn i Łysaków. Proszę informować mnie o ewentualnych zmianach.

Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć: Sylwester Szewczyk, nasz parafianin z Baszek i Katarzyna Siwakowska z par. N. Poczęcia NM. Panny z Ostrowa Lubelskiego; Dominik Morawski nasz parafianin z Łagiewnik i Izabela Basak z Charlęża z par. w Bystrzycy. Jest to zapowiedź druga. Wojciech Dudek nasz parafianin z Kol. Pliszczyn (zam. tymcz. w Lublinie przy ul. Bluszczowej) i Dominika Pękała nasza parafianka z Kol. Pliszczyn. Zapowiedź pierwsza.

Do przygotowania kościoła na drugą niedzielę zapraszamy mieszkańców Pliszczyna: Bożenę i Stanisława Rycek, Barbarę i Emila Gmitrowicz, Jerzego Rycek, Krystynę Życzyńską, Małgorzatę i Pawła Walentynowicz, Teresę i Ryszarda Dudek, Marię i Waldemara Sadura.

Niech Boskie Serce Jezusa Wam błogosławi w codziennym trudzie.