Ogłoszenia Parafialne – 25 lutego 2024

W piątek o godz. 17.30 Drogę Krzyżową poprowadzi Sercańska Wspólnota Świeckich, a o 19.00 Róża Św. Siostry Faustyny. Proszę, aby dzieci z klasy IV uczestniczyły we Mszy św. o godz. 18.00 lub o godz. 19.30 (zaraz po Drodze Krzyżowej). Jeśli taka potrzeba przystępują wcześniej do spowiedzi św. Proszę aby dzieci przyniosły do podpisu swoje książeczki z nowenną dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

Do chorych udamy się w Wielkim Tygodniu, jeśli jednak są osoby, które chciałyby przyjąć Komunię św. w najbliższy piątek to proszę zgłosić.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Krakowa Łagiewnik oraz na misterium Męki Pańskiej do Stadnik. Wyjazd w niedzielę 17 marca w godzinach porannych. Koszt ok. 80 zł. od osoby.

W pierwszą sobotę o godz. 8.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi, a po niej Różaniec św.

W przyszłą niedzielę po porannej Mszy św. krótkie spotkanie dla Róż Różańcowych. Dzieci pierwszokomunijne mają z kolei swe spotkanie na Mszy św. o godz. 11.00.

Harcerki z szóstej lubelskiej drużyny harcerskiej „Źródło” zapraszają do harcerstwa dziewczynki od klasy V do VII. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 będą mieć z osobami zainteresowanymi spotkanie informacyjne w salce parafialnej.

Ks. Proboszcz par. p.w. Św. Ojca Pio w Rudniku zaprasza do udziału w pielgrzymce do Włoch. Ma ona miejsce w dniach od 13 do 21 kwietnia. Wszelkie informacje na tablicy ogłoszeń. Chęć uczestnictwa zgłaszać bezpośrednio do proboszcza.

Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła. A na przyszłą sobotę prosimy: Andrzeja Urbana, Krzysztofa Żmuda, Krzysztofa i Jarosława Wolińskich, Annę i Marka Nowickich, Wiesławę Urban, Urszulę i Jarosława Górskich, Mariusza i Jolantę Grudzińskich, Katarzynę i Piotra Kamola.

Wczoraj pochowaliśmy śp. Henryka Staweckiego z Kol. Łagiewniki. W środę o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb śp. Arkadiusza Radzkiego z Łagiewnik. Wieczny odpoczynek!

Niech Pan Bóg Wam błogosławi!