Ogłoszenia Parafialne – 25 czerwca 2023

W czwartek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 9.00 i  18.00.

Od przyszłej niedzieli – w lipcu i sierpniu, nie ma Mszy św. o godz. 12.30. Msze św. niedzielne są w tym okresie w soboty o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 8.30, 11.00 i 17.00.

Prosimy o pomoc w gotowaniu zup podczas spotkania młodzieży. Są jeszcze dni w których potrzebna jest pomoc.

Zapraszamy do udziału w SDM-ie. W czwartek od godz., 16.30 rozpoczyna się wieczór radości „dehoniana”. Prowadzący bardzo zapraszają wszystkich Parafian do udziału. W bramie wejściowej otrzymuje się plakietkę „gość festiwalu”. Wstęp wolny, także z uwagi za wszelką pomoc i życzliwość Parafian.

W pierwszy  piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. W pierwszą sobotę o godz. 8.00 początek Nabożeństwa pierwszosobotniego ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

W przyszłą niedzielę harcerki z 6 drużyny harcerek „źródło” w Lublinie przeprowadzą kiermasz ciast, którego celem jest pomoc w organizacji obozu i zakupienie masztów. Zachęcam do pomocy.

Dziękuję za przygotowanie kościoła. Na przyszłą sobotę prosimy kolejne rodziny z Kol. Pliszczyn (rejon za torami): Izabelę i Artura Staszek, Martę i Krzysztofa Mrozik, Izabelę i Andrzeja Aksamirskich, Beatę i Rafała Aksamirskich, Barbarę Woś, Ewelinę Matyjaszek, Marię Rybka.