Ogłoszenia Parafialne – 19 czerwca 2022

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do należnego przeżycia uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję Chórowi za wykonywany śpiew podczas Mszy św. oraz procesji.

Zachęcam bardzo do udziału w w Oktawie Bożego Ciała. Litania i procesja zawsze po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W piątek obchodzimy uroczystość Najśw. Serca Jezusowego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godzinie 11.00 i 18.00. O godz. 19.00 spotkanie dla rodziców w sprawie letniego wyjazdu dzieci. Proszę przynieść wypełnione karty. Są jeszcze wolne miejsca na letnisko.

W sobotę o godz. 11.00 Msza św. ze wsp. Niepokalanego Serca Maryi. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00 na cmentarzu za wszystkich zmarłych Parafian. Straż Pożarną uprzejmie proszę o podłączenie generatora. W niedzielę Suma odpustowa o godz. 11.00 połączona z procesją wokół kościoła. Kazania odpustowe będzie głosił ks. Wiesław Pietrzak, nasz adwentowy rekolekcjonista, jednocześnie Moderator Sercańskiej Wspólnoty Świeckich. Taca inwestycyjna będzie przeznaczona na wydatki związane z malowaniem kościoła.

Okazja do spowiedzi codziennie od godz. 17.30.

W niedziele lipca i sierpnia nie ma Mszy św. o godz. 12.30.

Uprzejmie prosimy do gotowania zup podczas SDM.

Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć: Sylwester Szewczyk, nasz parafianin z Baszek i Katarzyna Siwakowska z par. N. Poczęcia NM. Panny z Ostrowa Lubelskiego; Dominik Morawski nasz parafianin z Łagiewnik i Izabela Basak z Charlęża z par. Wniebowzięcia NM. Panny w Bystrzycy. Zapowiedź pierwsza.

W środę, po wieczornej Mszy św. sprzątanie kościoła. O posługę prosimy: Pawła i Ewelinę Kowal, Janusza Kowal, Henryka Dudziak, Marcina i Annę Wójcik, Delfinę i Ryszarda Sipta, Izabelę i Mariusza Dereszewskich, Żanetę i Jakuba Purc. Zachęcam także do pomocy wszystkich chętnych.

Niech Boskie Serce Jezusa Wam błogosławi.