Ogłoszenia Parafialne – 18 lutego 2024

W czwartek przypada święto Katedry Św. Piotra.

W piątek o godz. 17.30 Drogę Krzyżową poprowadzi Róża Św. Jana Pawła II i Bł. Bpa Gorala, a o 19.00  członkowie chóru parafialnego.

W poniedziałki od godz. 9.00 w salce parafialnej ma miejsce spotkanie naszych Seniorów na które serdecznie zapraszam. Czym zajmuje się ta grupa można się dowiedzieć już na samym spotkaniu.

W zakrystii zapisy na pielgrzymko – wycieczkę do Kalwarii Pacławskiej. Odbędzie się ona 30 i 31 sierpnia.

Organizujemy wyjazd na misterium Męki Pańskiej do Stadnik. Wyjazd w niedzielę 17 marca. W drodze do Stadnik nawiedzenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach.

W najbliższą sobotę, o godz. 16.00 spotkanie rady parafialnej. Po wieczornej Mszy św. nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

W przyszłą ostatnią niedzielę lutego, a zarazem w drugą W.P.  Przypada dzień solidarności z misjonarzami oraz modlitwy w intencji misji. Ofiary do puszki są przeznaczone na ten cel.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła. A na przyszłą sobotę prosimy: Teresę i Ryszarda Dudek, Łukasza i Mateusza Dudek, Marię i Waldemara Sadura, Karolinę Sadura, Beatę i Karola Kowalskich, Krzysztofa i Jakuba Krupskich, Marię i Mirosława Biczów.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi!