Ogłoszenia Parafialne – 17 stycznia 2021, II Niedziela Zwykła

Od jutra rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Wspomnienia liturgiczne tygodnia: we wtorek św. Józefa Pelczara Bpa, w czwartek św. Agnieszki.

Od jutra rozpoczynają się spotkania kolędowe w kościele. Parafian z poszczególnych miejscowości lub ulic zapraszam na Mszę św. Można sobie wybrać godzinę: 9.00 lub 18.00. W każdym dniu jest ofiarowana jedna intencja Mszy św. za Rodziny i Parafian obecnych w kościele. Będzie także okazja do sakramentu pokuty i pojednania. Po Mszy Św. i błogosławieństwie wszystkich obecnych, dalsze informacje i ewentualne pytania. Propozycje można także pozostawić w formie pisemnej, z tym że uprzejmie proszę o podpisanie takiego listu. Od poniedziałku będzie można zabierać wodę święconą w celu pokropienia swego domu czy mieszkania.

Spotkanie zespołu synodalnego odbędzie się w najbliższą sobotę 23 stycznia. Początek o godz. 11.00 w kościele. Bardzo proszę o obecność.

W przyszłą Niedzielę o godz. 11.00 Msza Św. z udziałem dzieci i animacją muzyczną zespołu śpiewającego (przygotowanie liturgii już od godz. 10.00), po Mszy św. spotkanie dzieci pierwszokomunijnych. Podczas Adoracji o godz. 16.30 „nabożeństwo kolędowe”. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za przygotowanie kościoła. Na sobotę 23 stycznia prosimy: Iwonę i Jerzego Kędra, Beatę i Marka Kubickich, Iwonę Gawrońską, Renatę i Józefa Prażewskich, Artura Wolińskiego, Grażynę i Tadeusza Banaś.

W środę pożegnaliśmy śp. Leszka Stachala (z ul. Lipeckiego), uczestnicy pogrzebu ofiarowali 9 Mszy św. W czwartek miał miejsce pogrzeb śp. Tadeusza Stachala. Pochodził z Łysakowa, ale od kliku lat należał do Parafii w Lublinie. Wieczny odpoczynek!

Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na każdy dzień nowego tygodnia.