Ogłoszenia Parafialne – 14 kwietnia 2024

Zapraszamy młodzież do udziału w czuwaniu, które będzie miało miejsce w Stadnikach 27 kwietnia. Informacje i zapisy u ks. Szymona.

Rocznicę Pierwszej Komunii będziemy przeżywać 02 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi św. oraz Komunii.

Pielgrzymko – wycieczka do Leżajska i Kalwarii Pacławskiej odbędzie się 30 i 31 sierpnia. Program znajduje się na tablicy ogłoszeń. Bardzo zachęcam i zapraszam. Są jeszcze wolne miejsca. Zawsze też można się zapisać na listę rezerwową.

W sobotę 27 kwietnia odbędzie się już V rajd pamięci Starszego Sierżanta Walentego Waśkowicza „Strzałę”. Rozpoczęcie modlitwą i Mszą Św. o godz. 11.00. Bardzo zapraszam do udziału w tym wydarzeniu duchowym i patriotycznym. W programie między innymi nawiedzenie cmentarza i modlitwa przy symbolicznym grobie śp. Czesława Jabłońskiego pochodzącego z Łysakowa. Jest ono szczegółowo zaprezentowane na plakacie, który widnieje już w gablocie.

Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 27 kwietnia po wieczornej Mszy św. Proszę o obowiązkowy udział rodziców i chrzestnych.

PP. Agacie i Jerzemu Dobosz oraz p. Krzysztofowi dziękujemy za przygotowanie kościoła, a na przyszłą sobotę prosimy: Iwonę i Andrzeja Opajdowskich, Katarzynę i Marka Wolińskich, Annę i Sławomira Duńka, Ewę i Zbigniewa Gach, Katarzynę i Mateusza Wojtal.

Niech Zmartwychwstały Pan Wam błogosławi!