Ogłoszenia Parafialne – 13 grudnia 2020, III Niedziela Adwentu

Omówione planu rekolekcji parafialnych. Zachęta do udziału w rekolekcjach i korzystania z sakramentów świętych.

Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

Jutro obchodzimy wspomn. św. Jana od Krzyża, jednego z największych teologów i mistyków w Kościele Katolickim.

Dzisiaj lub za tydzień można do puszki złożyć ofiarę na kwiaty i na świąteczny wystrój kościoła. Dziękuję Wam za składane dary żywnościowe dla potrzebujących. Można je jeszcze przynosić do piątku. W piątek wieczorem grupa charytatywna przygotuje paczki. Zapraszam do pomocy. Ofiarowanych choinek jest już wystarczająco dużo. Proszę, aby najpóźniej w sobotę rano zostały dostarczone. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

Bardzo proszę naszych Panów, w tym drużynę Czarni Pliszczyn, do przygotowania choinek. Najlepszy termin to poniedziałek 21 grudnia. We wtorek chcielibyśmy udekorować kościół i zrobić niezbędne porządki.

Z pewnością zauważyliście żaluzje w oknach dzwonnicy. Było to bardzo konieczne. Dziękuję Panu Mariuszowi Morawskiemu i jego firmie za wykonaną pracę. Prowadzone są dalej prace w kolejnej salce parafialnej na zapleczu kościoła. Przy dorocznym sprawozdaniu gospodarczym i ekonomicznym szerzej przedstawię sprawę prac i inwestycji.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła, a na sobotę 19 grudnia prosimy: Katarzynę i Marka Wolińskich, Annę i Sławomira Duńka, Ewę i Zbigniewa Gach, Katarzynę i Mateusza Wojtal, Beatę Szewczyk i Patrycję Szewczyk.

Intencje Mszy św. na obecny tydzień.

Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.