Ogłoszenia Parafialne – 12 grudnia 2021 r.

Serdecznie witam ks. Wiesława Pietrzaka. Dziękuję mu za podjęcie się trudu rekolekcji i życzę mu wielu łask w tak ważnej posłudze apostolskiej.

Plan rekolekcji jest wywieszony na tablicy oraz >>TU<<.

W najbliższy piątek, zaraz po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady parafialnej.

W przyszłą, już w czwartą i ostatnią niedzielę Adwentu przedstawię wszelkie informacje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia i tegoroczną kolędą.

Dziękuję za przynoszone dary żywnościowe. I jeszcze do przyszłej niedzieli można przynosić: mąkę, cukier, kaszę, ryż, słodycze, herbatę, kawę oraz inne produkty żywnościowe, które nie ulegają szybkiemu zepsuciu. W poniedziałek (20 grudnia) po wieczorem Mszy Św. grupa charytatywna przygotuje paczki, które we wtorek rozwieziemy potrzebującym.

Pni Monice Niećko i PP. Sadurom dziękuję za ofiarowane choinki (już jest ich wystarczająca ilość). Dziękuję także za składane ofiary na kwiaty i wystrój kościoła.

W poniedziałek, 20 grudnia, przygotujemy i zainstalujemy choinki. Przygotowanie szopki i świątecznego wystroju kościoła planujemy na wtorek i środę po czwartej Niedzieli Adwentu. Zapraszam do pomocy.

Osoby, które chciałyby czytać Pismo Św. podczas Mszy św. w czasie Świąt bardzo proszę, aby zgłaszały się do ks. Jakuba.

Dziękując za przygotowanie kościoła, proszę na przyszłą sobotę: Grażynę i Witolda Sokół, Bożenę i Mariusza Żmuda, Grażynę i Mieczysława Pękała, Katarzynę i Zbigniewa Bara, Małgorzatę i Zbigniewa Ciosek, Marię i Bogusława Podleśnych, Grzegorza i Monikę Urban.

Intencje Mszy Św.

Wczoraj pożegnaliśmy św. p. Marię Choina z Łysakowa.

Na czas rekolekcji i najbliższe dni życzę Wam obfitych łask Bożych.