Ogłoszenia Parafialne – 11 lutego 2024

We wtorek obchodzimy dzień wynagrodzenia i przebłagania. O godz. 15.00 Msza św. a po niej początek adoracji wynagradzającej, która potrwa do wieczornej Mszy św. Na początku adoracji zostanie odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia. Od godz. 17.30 wspólne Nieszpory (wraz ze wspólnotą Zakonną). Zapraszam wszystkich do  modlitwy w tym jakże ważnym dniu przebłagania.

W Środę Popielcową Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 9.00, 17.00 i 19.00. Taca w tym dniu jest jałmużną wielkopostną z przeznaczeniem na cele charytatywne CA. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły. Wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich od 14 roku życia. Post ścisły (jeden posiłek do syta, w tym i wstrzemięźliwość) obowiązuje osoby od 18 do 60 roku życia.

W piątki W. Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i 19.00. Grafik przygotowań i prowadzenia jej (na tablicy ogłoszeń). W najbliższy piątek o 17.30 Drogę Krzyżową prowadzi Wspólnota Kościoła Domowego, a o 19.00 duszpasterze.

Odpust zupełny może otrzymać każdy, kto nabożnie uczestniczy w Drodze Krzyżowej, oraz w Nabożeństwie Gorzkich Żali spełniając wszystkie warunki dla uzyskania łaski odpustu zupełnego. Zachęcam do udziału w Nabożeństwie Gorzkich Żali w Niedziele o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci pierwszokomunijnych o godz. 11.00.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła. A na przyszłą niedzielę prosimy: Bożenę i Stanisława Rycek, Katarzynę i Dominikę Rycek, Barbarę i Emila Gmitrowicz, Rafała i Cezarego Gmitrowicz Jerzego Rycek, Krystynę Życzyńską, Małgorzatę i Pawła Walentynowicz, Justynę Dąbską.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi!