Ogłoszenia Parafialne – 10 stycznia 2021, Niedziela Chrztu Pańskiego

Msze św. „niedzielne” są zawsze w sobotę o godz. 18.00, a w dzień o godz. 8.30, 11.00, 12.30 i 17.00.

W tygodniu codziennie Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi świętej. Przypomnę, że we wtorki modlimy się za przyczyną św. Antoniego, w środy Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. W piątki odmawiamy Litanię do Najśw. Serca Jezusowego lub Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie zespołu synodalnego odbędzie się w sobotę 23 stycznia. Początek o godz. 11.00 w kościele. W niedzielę 24 stycznia o godz. 11.00 Msza św. z animacją muzyczną dzieci, po niej spotkanie dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 10.00 próba i przygotowanie Liturgii. Podczas Adoracji o godz. 16.30 „nabożeństwo kolędowe”. Już dzisiaj serdecznie zapraszam.

Dziękuję za przygotowanie kościoła. Na sobotę 16 stycznia prosimy: Agnieszkę i Rafała Bieńkowskich, Annę i Henryka Kasperek, Jolantę i Marka Duńka, Anetę i Rafała Duńka.

Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na każdy dzień nowego tygodnia.