Ogłoszenia Parafialne – 10 marca 2024 r.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przyjęciu potników podczas Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Dziękuję bardzo Paniom z Koła Gospodyń.

W najbliższy czwartek 14 marca Księża Sercanie w całym świecie uroczyście przeżywają dzień narodzin Czcigodnego Sługi Bożego O. Jana Leona Dehon. Bardzo wszystkich zapraszamy na wieczorną Mszę Święta na godz. 18.00. Wcześniej podczas adoracji będziemy się modlić o rychłą jego beatyfikację oraz o dar powołań. PO Mszy św. swe spotkanie ma SWŚ i RSM.

W piątek o godz. 17.30 Drogę Krzyżową poprowadzi Róża im. Maryi Niepokalanej, a po wieczornej Mszy Św. młodzież i LSO. Jest to Droga Krzyżowa ulicami Pliszczyna i Łysakowa. Bardzo zachęcamy do uczestnictwa. Straż Pożarną z Pliszczyna bardzo prosimy o pomoc w zabezpieczeniu drogi.

W sobotę 16 marca pomagamy w spowiedzi w parafiach naszego dekanatu. Proszę w tym dniu nie załatwiać żadnych spraw kancelaryjnych.

Wyjazd do Krakowa-Łagiewnik i na misterium Męki Pańskiej do Stadnik w przyszłą niedzielę 17 marca w godzinie 07 rano. Wcześniej o godz. 6.15. Msza św. Plan pielgrzymki jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

W przyszłą niedzielę dzieci pierwszokomunijne mają swe spotkanie na Mszy św. o godz. 11.00. W tym dniu będzie miał także miejsce charytatywny kiermasz ozdób świątecznych.

Dziękuję za ofiary składane do puszki na kwiaty do Bożego grobu i świąteczny wystrój.

Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła. A na przyszłą sobotę prosimy: Jadwigę i Ryszarda Jabłońskich, Karolinę i Arkadiusza Jurek, Justynę i Piotra Szewczyków, Krystynę Lewko, Ewę i Krzysztofa Szewczyków, Monikę i Krzysztofa Dudek.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi!