Ogłoszenia Parafialne – 07 kwietnia 2024 – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dowolną ofiarą do puszki wspieramy działalność Caritas Archidiecezji. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

Dziś, wypełniając wszystkie warunki, można otrzymać łaskę odpustu zupełnego odmawiając nabożnie modlitwę ku czci Bożego Miłosierdzia. Można odmówić Koronkę lub przed Najśw. Sakramentem modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga, dodając modlitwę „Jezu ufam Tobie”.

Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o godz. 9.00 i 18.00. W miarę możliwości należy uczestniczyć we Mszy świętej. Taca na Fundusz Obrony Życia Ludzkiego.

Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniu młodzieży i czuwaniu, które będzie miało miejsce w Stadnikach 27 kwietnia. Informacje i zapisy u ks. Szymona.

Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła, a na przyszłą sobotę prosimy: Beatę i Marka Kubickich, Iwonę Gawrońską, Renatę i Józefa Prażewskich, Annę i Łukasza Łuczkiewicz, Agatę i Janusza Dobosz, Małgorzatę Zajutrek.

Niech Miłosierny Bóg Wam błogosławi!