Ogłoszenia Parafialne – 06 grudnia 2020, II Niedziela Adwentu

Ofiary do puszki są przeznaczone na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”. Po Mszy św. porannej wspólna modlitwa członków Róż Żywego Różańca.

Jutro obchodzimy wspomn. św. Ambrożego, we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 8.30 i 18.00. Zachęcam do udziału we Mszy św.

Zapraszam na roraty,które są we wtorki i czwartki. Dzieci, po procesji ze świecami, pozostają przy swych rodzicach czy opiekunach.

Rekolekcje parafialne od przyszłej niedzieli (plan już w gablocie). Zachęcam Parafian do uczestnictwa i modlitwy w ich intencji. Podczas całych rekolekcji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

W przyszłą niedzielę do puszki można złożyć ofiary na kwiaty na świąteczny wystrój kościoła. Dziękuję Wam za wszelką ofiarność. W przedsionku kościoła można składać dary żywnościowe, które grupa charytatywna przed świętami dostarczy do potrzebujących. Można także złożyć dar pieniężny (do skarbony św. Antoniego). Artykuły żywnościowe zostaną dokupione.

Rodziny i Osoby, które chcą ofiarować choinkę bardzo proszę o kontakt ze mną.

O tegorocznej wizycie duszpasterskiej będzie mowa podczas IV Niedzieli Adwentu oraz w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła, a na sobotę 12 grudnia prosimy: Martę i Włodzimierza Białek, Iwonę i Andrzeja, Marka i Mateusza Opajdowskich, Barbarę i Krzysztofa Wolińskich, Marię Wolińską.

Intencje Mszy św. na obecny tydzień.

Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.