Ogłoszenia Parafialne – 05 czerwca 2022 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Bardzo dziękuję za ofiary w ubiegłą niedzielę na malowanie kościoła. Z indywidualnymi ofiarami złożyliście 4200 zł. Rodziny bierzmowanej młodzieży ofiarowały 1850 zł. Bóg zapłać! Dziękuję także, w imieniu nas wszystkich, Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy złożyli dodatkową ofiarę na malowanie kościoła w kwocie 900 zł. W zakrystii są do odebrania zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii.

Dzisiaj od godz. 14.00 rozpocznie się festyn parafialny i rodzinny pod wiatą przy Klasztorze. Serdecznie zapraszamy Parafian i całe rodziny.

Intencje modlitwy dla Róż Różańcowych na czerwiec: o dar dojrzałej wiary dla ludzi młodych; o zgodę i miłość w naszych rodzinach i w całej Parafii; o pokój na świecie i zakończenie wojny; o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych …

Jutro przeżywamy święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze święte o godz. 9.00 i 18.00. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Msze św. o urodzaje: we wtorek dla Parafian z Pliszczyna – Zagród (kapliczka obok państwa Nowickich), w środę dla mieszkańców ulic Miasta Lublina (przy krzyżu na ul. Łysakowskiej).

W tym tygodniu rozpocznie się malowanie kościoła. Nabożeństwa czerwcowe i Msze św. w miarę możliwości będą się odbywać w kościele.

Młodzież, która w zeszły poniedziałek przyjęła sakrament bierzmowania zapraszamy na spotkanie „po bierzmowaniu”. Odbędzie się ono we wtorek, 07. 06. o godz. 19.00.

Trwają także zapisy na Sercańskie Dni Młodych dla młodzieży po 7 klasie szkoły podstawowej i starszych, oraz na kolonie parafialne. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Jakubem.

Młodzież chetną do pomocy w przygotowaniu Sercańskich Dni Młodych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę 08.06 na godz. 19.00. Na spotkaniu zostaną omówione szczegóły przygotowania do SDMu.

W zakrystii znajduje się lista na poszczególne dni do gotowania zup dla młodzieży zgromadzonej na SDM-ie. W imieniu organizatorów bardzo Was proszę o pomoc i zapisywanie się. Jest rzeczą oczywistą, iż jest to pewien trud, ale warto spełniać dobre uczynki i pięknie wyrażać naszą gościnność.

Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę proszę o punktualne przybycie na parking przykościelny. Wyjeżdżamy w piątek o 5.30. Jeśli ktoś chce otrzymać program to proszę o przyjście do zakrystii.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi..