Ogłoszenia 08.11.2020 – XXXII Niedziela Zwykła

Msze święte w niedzielne są: w sobotę o godz. 1800, w niedzielę o 830, 1100, 1230 i 1700. Proszę o dobre wykorzystanie całej przestrzeni kościoła, chóru i przedsionka, tak abyśmy byli w bezpiecznej odległości od siebie. Wszystkim Parafianom, którzy modlą się w domach uprzejmie przypominam, że należy nabożnie uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem mediów. Dziękuję za pomoc na rzecz naszej parafii. Dziękuję licznym Parafianom, którzy składają ofiarę poprzez konto parafialne.

Intencje Różańca Św. na miesiąc listopad (podane są także na tablicy ogłoszeń). Wszystkich członków Różańca proszę o wierność w codziennym odmówieniu tajemnicy Różańca Św.

Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: jutro święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek wspom. Św. Leona Wielkiego, w środę św. Marcina. W tym dniu jednocześnie obchodzimy Narodowe i Państwowe Święto Niepodległości. Będziemy prosić, abyśmy jako naród byli zjednoczeni i nie utracili już nigdy swej suwerenności. Msze św. o godz. 830 i 1800. W czwartek wspomn. Męczennika św. Jozafata.

Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Anna Lewandowska, nasza parafianka, z ul. Zagrodnej i Patryk Cepek, z par. św. Mikołaja w Krześlinie. Jest to zapowiedź pierwsza. W najbliższy piątek, o godz. 16.30, rozpocznie się dwudniowe spotkanie dla narzeczonych. Narzeczeni mogą jeszcze zgłosić swój udział.

Młodzież, która pragnie przygotowywać się do sakramentu Bierzmowania zgłasza się indywidualnie do ks. Grzegorza.

Dziękuję za przygotowanie kościoła. Na sobotę 14 listopada zapraszamy: Beatę i Dariusza Siek, Monikę i Artura Jóźwik, Ewę Górską, Katarzynę i Jacka Żeleźnik, Zofię i Zygmunta Barwińskich.

Intencje Mszy św: http://parafiapliszczyn.scj.pl/intencje-mszalne-09-11-2020-15-11-2020/

Wszystkim życzę wielu łask Bożych na cały tydzień.