Intencje Mszalne: 30 sierpnia – 5 września 2021 r.

Poniedziałek – 30 sierpnia

18:00– Za + Za Franciszkę i Wacława Urbanów.
18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu małżeńskim i zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Katarzyny i Krzysztofa Urban z ok. 18. r. ślubu.

Wtorek – 31 sierpnia

18:00– Za + Marię Puszka (od ZSZP w Pliszczynie).
18:00– Za + Zbigniewa Mogielnickiego (od Firmy Woźny).

Środa – 1 września

18:00– W intencji ofiarodawców i dobroczyńców Parafii.
18:00– Za + Mieczysławę i Bolesława Flis oraz + Waldemara Urban.

Czwartek – 2 września

18:00– O powołania kapłańskie i zakonne (od SWŚ).
18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę M. Najśw. dla syna Jarka z ok. 30 urodzin.

Piątek – 3 września

18:00– Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu małżeńskim, zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Bożeny i Stanisława Rycek z ok. rocz. ślubu.
18:00– Za + Lucynę Szalast (od uczestników pogrzebu).
19:00– Za + Halinę Kowalczyk, + Rodziców: Zofię i Edwarda Dziewa, + Teresę Dziewa.

Sobota – 4 września

8:00– Przebłagalna za grzechy w rodzinie z prośbą do Bożego miłosierdzia o umocnienie w dobrym oraz oddalenie wszelkiego zła i złorzeczeń.
18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla żyjących i radość wieczną dla zmarłych z Rodziny Szewczyk.

Niedziela – 5 września

8:30– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu małżeńskim,
11:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Pani Józefy Sadura z ok. 90. urodzin.
12:30– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę M. Najśw. dla Bartłomieja Malinowskiego z ok. 18. urodzin.
17:00– Za + Siostrę Reginę Nagowską.