Intencje Mszalne: 10.07.2022 – 17.07.2022

Poniedziałek – 11 lipca

18:00– Za + Eugeniusza, Genowefę, Stanisława i Stanisławę Zgierskich; Agnieszkę i Józefa Urbanów, + Anielę i Piotra Martynów; + Janinę, Michała, Józefa, Katarzynę, Stanisława Kosiorów; Dusze w czyśćcu.
Poza Parafią: Za + Wandę Ząbek (od uczestn. pogrzebu).

Wtorek – 12 lipca

18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu i opiekę Matki Najśw. dla Michała Włodarczyka z ok 18. urodzin.
18:00– Dziękczynna, z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Marzeny i Piotra Stefaniak z ok. 25. rocznicy ślubu.

Środa – 13 lipca

18:00– Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Najśw. dla naszych Księży i ks. P. Tomaszewskiego z prośbą o nowe powołania (od SWŚ, Róż Różańcowych i Margaretek).

Czwartek – 14 lipca

18:00– Dziękczynna, z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla PP. Eweliny i Pawła Bondos z ok. 4. rocznicy ślubu.
Poza Parafią: Za + Ryszardę Grześko (od uczestn. pogrzebu).

Piątek – 15 lipca

18:00– Dziękczynna, z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla PP. Agnieszki i Mirosława Bondos z ok. 30. rocznicy ślubu oraz o dary Ducha Św. dla całej Rodziny.
Poza Parafią: Za + Jana, Mariannę i Stanisława Talarowskich.

Sobota – 16 lipca

18:00– Za + Małgorzatę i Józefa Kozieł oraz ++ z Rodziny.
Poza Parafią: Za Parafian.

Niedziela – 17 lipca

8:30– Za + Katarzynę, Stanisława, Władysława i Janinę Urbanów.
11:00– Za + Pawła Urbana i ++ z Rodziny Wierzchoniów i Urbanów.
17:00– Za + Krzysztofa Daniłko.