Main menu
Parafia Pliszczyn

Boże Narodzenie 2021

Parafia Pliszczyn

Parafia Pliszczyn

Kościół

Parafia Pliszczyn

Kościół

previous arrow
next arrow
Slider

Ruch Sercańskiej Młodzieży

Ruch Sercańskiej Młodzieży (RSM) jest świecką wspólnotą, która wyrosła na duchowości Księży Sercanów. RSM działa lokalnie i funkcjonuje niemalże przy każdej parafii w Polsce prowadzonej przez Zgromadzenie Księży Sercanów. Wspólny dla Sercanów i RSM-u jest charyzmat o. Jana Leona Dehona – Założyciela Zgromadzenia. Ruch czerpie swoją inspirację z duchowości Ojca Dehona, który rozkochany był w Sercu Boga – w miłości Boga. To jest wspólnym mianownikiem, który nas łączy i jednoczy, który pozwala zawiązać wspólnotę z Sercem Jezusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sakramenty

Wspólnoty

Strony sercańskie

Szybki dostęp