Boże Narodzenie 2023

Intencje Mszalne: 05.10.2020 – 11.10.2020

Poniedziałek – 5 października

18:00– Za + Jana Przybyś (od ucz. pogrzebu).
– Ks. Grzegorz (poza Parafią): Za + Genowefę Lęgieć (od ucz. pogrzebu).

Wtorek – 6 października

16:30– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Ryszarda i Danuty z ok. 45. r. ślubu i 70.urodzin Ryszarda.
18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Jagódki i Gabrysia z ok. 6. urodzin.
18:00– Za + Edwardę Wolińską (od Róży Św. Jana Pawła II i Margaretek).

Środa – 7 października, wspomn. Królowej Różańca Św.

18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Anny i Karola z ok. 14. rocz. ślubu oraz z okazji 39.urodzin Anny i 38.urodzin Karola.
18:00– Za + Leokadię, Krystynę i Stanisława Stachal.
– W Klasztorze: Za + z Rodziny Wolińskich i Klempków.

Czwartek – 8 października

18:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę M. Najśw. dla Tomka Kosiora z ok. 18. urodzin.
– Ks. Grzegorz (poza Parafią): Za + Józefę Jabłońską (od ucz. pogrzebu).

Piątek – 9 października

16:30– Za ++ Eugeniusza, Genowefę, Stanisława i Stanisławę Zgierskich; Agnieszkę i Józefa Urbanów, +Anielę i Piotra Martynów; + Janinę, Michała, Józefa, Katarzynę, Stanisława Kosiorów; dusze w czyśćcu.
18:00– Za + Genowefę, Edwarda, Mariana, Jana i Ryszarda Jaroszewskich oraz + Jadwigę Baran.
– Ks. Grzegorz (poza Parafią): Za + Krystynę Wolińską (30 dzień po śmierci).

Sobota – 10 października

10:30– Rozpoczęcie spotkania modlitewnego dla parafialnych Róż Różańcowych.
– ok. godz. 11:15 Msza św. z intencją: „Dziękczynną, z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Królowej Różańca Św. dla członków Żywego Różańca i ich Rodzin”.
13:30– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę M. Najśw. dla Janka Krzemińskiego z ok. 16. urodzin.
18:00– Za + Edwardę Wolińską (od Rodziny Kazimiery i Jolanty Szewczyk).

Niedziela – 11 października, XXVIII Niedziela Zwykła

8:30– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę M. Najśw. dla Marty i Andrzeja z ok. 16. r. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci: Zosi, Ewy i Ali.
11:00– Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę M. Najśw. dla Anastazji (z ok. 83.urodzin) oraz dar Nieba dla +Józefa.
17:00– Za + Stanisława, Barbarę, Jana i Stefanię Stachal oraz + Dziadków Biczów, + Edwardę i Mieczysława Szalast.